There are no translations available.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ 2ο ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ :

“ΟΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ, ΠΡΟΒΟΛΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ” (ΖΑΚΥΝΘΟΣ, 8 – 18 ΙΟΥΛΙΟΥ)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ


Για το Θερινό Σχολείο “ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ, ΠΡΟΒΟΛΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ” υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση εξήντα δύο (62) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Οι είκοσι πέντε (25) υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες, βάσει κατάταξης, είναι:

1. ΠΙΝΑΚΑΣ 25 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α 

Ονομ/μο

1

ΜΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

14

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2

ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15

ΠΕΤΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3

ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

16

ΒΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

4

ΛΑΖΟΥ ΑΝΝΑ

17

ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

5

ΚΑΚΑΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18

ΣΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

6

ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΑΠΗ

19

ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

7

ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

20

ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8

ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

21

ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

9

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ

22

ΜΠΑΣΑΝΟΥ ΠΑΓΩΝΙΤΣΑ

10

ΓΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ

23

ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΙΑΝΗ

24

ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

12

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

25

ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

13

ΜΠΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Οι τριάντα πέντε (35) υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες, βάσει κατάταξης, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΕΚΟΥΜΕ

19

ΣΑΜΟΪΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2

ΚΥΒΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

20

ΚΟΝΤΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ

3

ΧΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

21

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ-ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

4

ΠΟΤΗΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

22

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5

BENEDIKT KRAUS

23

ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ

6

ΖΙΩΓΑ ΑΘΗΝΑ

24

ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

7

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

25

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

8

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

26

ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

9

ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

27

ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

28

BΥΘΟΥΛΚΑ ΧΡΥΣΗ

11

ΒΑΪΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

29

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

12

ANTΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

30

ΑΒΑΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΣΤΟΡΑΣ

13

ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

31

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

14

ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

32

ΧΟΧΟΛΗ ΑΝΝΑ

15

ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

33

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

16

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

34

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ

17

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ

35

ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΦΟΥΛΒΙΑ

18

ΖΗΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

Πέντε (5) υποψήφιοι κρίνονται ως απορριφθέντες, λόγω μη κάλυψης των απαιτούμενων προϋποθέσεων :

α/α

Ονομ/μο & Αιτιολογία Απόρριψης

1

ΤΣΙΑΛΚΑΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Εκπρόθεσμη Αίτηση

2

ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΝΑΤΑΣΑ – Εκπρόθεσμη Αίτηση

3

ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ – Εκπρόθεσμη Αίτηση

4

ΤΣΙΝΤΖΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Συμμετοχή στο ίδιο Θερινό Σχολείο του ΤΕΙ Ιονίων Νήσων το 2012

5

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Συμμετοχή στο ίδιο Θερινό Σχολείο του ΤΕΙ Ιονίων Νήσων το 2012

 

logo_espa_new_2012