There are no translations available.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ 2ο ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗ “ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ- ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ” (Δ.27)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ


Για το 2ο Θερινό Σχολείο “Βιολογικής Αμπελουργίας-Οινολογίας” (Δ.27) υπέβαλαν εμπρόθεσμη αίτηση ενενήντα δύο (92) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος και παρουσιάζονται στον Πίνακα 1.

ΠΙΝΑΚΑΣ 1.  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΠΑΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

14

ΚΑΛΑΘΑ ΙΩΑΝΝΑ

2

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

15

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ

3

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

16

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΜΑ

4

ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΦΟΥΛΒΙΑ

17

ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΘΕΑΝΩ

18

ΚΟΜΙΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

6

ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ

19

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΜΠΟΚΑΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

20

ΚΟΥΝΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

8

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

21

ΚΑΡΓΙΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

9

ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΕΥΡΥΔΙΚΗ

22

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

10

ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

23

ΤΖΑΡΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

11

ΜΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

24

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

12

ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

25

ΚΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

13

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

Από τους εμπρόθεσμα αιτούντες για συμμετοχή στο 2ο Θερινό Σχολείο στη «Βιολογική Αμπελουργία-Οινολογία», οι εξήντα επτά (67) υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες παρουσιάζονται στον Πίνακα 2.

ΠΙΝΑΚΑΣ 2.  ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΛΕΚΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

35

ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

36

ΣΠΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

3

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

37

ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

4

ΣΟΦΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

38

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

39

ΣΕΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

40

ΑΤΖΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7

ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

41

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

8

ΓΑΡΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

42

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

9

ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

43

ΑΤΣΑΡΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ

10

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

44

ΠΕΦΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

45

ΡΕΠΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

12

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

46

ΜΑΝΩΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

13

ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

47

ΒΑΣΣΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

14

ΧΙΩΝΗ ΕΛΕΑΝΑ

48

ΧΙΟΝΗ ΕΛΈΑΝΑ

15

ΑΡΑΠΟΣΤΑΘΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

49

ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

16

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

50

ΤΣΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

17

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

51

ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

18

ΒΡΥΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

52

ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΒΙΡΑ

19

ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

53

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

20

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

54

ΚΟΥΝΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

21

ΡΟΣΣΟΛΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

55

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

22

ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

56

ΚΟΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

23

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57

ΜΕΣΟΛΩΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

24

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ

58

ΜΥΖΗΘΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

25

ΠΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

59

RUSTEMAJ QANI

26

ΠΛΑΚΑ ΕΛΕΝΗ

60

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

27

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

61

ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

28

ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ

62

ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ

29

ΜΑΝΕΓΑΣ ΘΩΜΑΣ

63

ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ

30

ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

64

ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

31

ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

65

RUSTEMAJ JUSTINA

32

ΣΜΑΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

66

ΒΑΛΣΑΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

33

ΣΕΡΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

67

ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ

34

ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

logo_espa_new_2012