ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ : “ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ”

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ :

“ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ”

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ


Για το Θερινό Σχολείο στη “Δυναμική και Διαχείριση του Μεσογειακού Θαλάσσιου Περιβάλλοντος” υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση ενενήντα έξι (96) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.


1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

1

ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

14

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ

2

ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

15

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

3

ΔΙΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

16

ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

4

ΠΙΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5

ΠΛΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

18

ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΣΩΦΡΟΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

19

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

7

ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

8

ΤΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

21

ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

9

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

22

ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΚΙΜΩΝ

23

ΔΕΣΤΟΥΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

11

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ

24

ΠΟΥΝΤΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

12

ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι εξήντα ένας (61) υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως επιλαχόντες, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

1

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΛΗΔΑ

11

ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2

ΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

12

ΧΑΝΔΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

3

ΣΤΟΥΦΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

13

ΖΕΥΓΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

4

ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

5

ΜΙΑΤΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ

15

ΒΑΡΤΖΕΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

6

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

16

ΜΗΛΕΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

7

ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΑΜΑΛΙΑ

17

ΛΙΒΕΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

8

ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

ΠΑΡΑΣΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

9

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19

ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

10

ΣΠΙΝΟΥ ΧΑÏΔΩ

20

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21

ΒΡΑΚΑΤΣΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΥΘ.

45

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

22

ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46

ΔΡΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

23

ΜΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

47

ΚΩΣΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

24

ΚΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

48

ΣΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

25

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

49

ΜΑΡΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

26

ΜΠΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

50

ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

27

ΦΟΥΡΝΑΡΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΥΒΟΝΗ

51

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

28

ΤΣΙΠΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

52

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

29

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

53

ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

30

ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΜΑΡΙΑ

54

ΓΟΥΡΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

31

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

55

ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

32

ΜΩΡΕΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

56

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

33

ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΕΛΕΝΗ

57

ΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

34

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΛΚΗΣΤΗ

58

ΔΡΟΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

35

ΚΟΒΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

59

ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

36

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

60

ΖΟΥΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

37

ΚΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61

ΠΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

38

ΖΙΑΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

39

ΛΙΑΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

40

ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41

ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

42

ΤΣΙΡΚΑ ΕΛΕΝΗ

43

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44

ΝΙΚΟΛΑÏΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Τέλος, οι δέκα (10) υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως απορριφθέντες είτε λόγω εκπρόθεσμης υποβολής της αίτησης συμμετοχής τους, είτε μη κάλυψης των απαιτούμενων προϋποθέσεων και κριτηρίων επιλογής, εμφανίζονται στον πίνακα που ακολουθεί:

3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΡΡΙΦΘΕΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

1

ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

7

ΑΛΙΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2

ΜΠΙΣΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

8

ΠΕΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

3

ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ

9

ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ

4

ΠΑΡΑΣΧΗ ΙΩΑΝΝΑ

10

ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11

6

ΤΟΠΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

12