Αποτελέσματα επιλογής υποψηφίων για συμμετοχη στο θερινό σχολείο: "Διοίκηση των μέσων ενημέρωσης με έμφαση στα νέα ψηφιακά μέσα επικοινωνίας"

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ : “ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΑ ΝΕΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΜΕΣΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ”


ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ


Για το Θερινό Σχολείο στη “ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΜΕ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΑ ΝΕΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΜΕΣΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ” υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση εβδομήντα δύο (72) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος, και εμφανίζονται στον πίνακα που ακολουθεί:


1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

1

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

14

ΚΑΡΔΑΜΗ ΑΓΑΘΗ

2

ΣΙΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ

15

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16

ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ

4

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

17

ΜΠΟΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

18

ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΡΑΤΩ

6

ΚΟΚΟΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

19

ΤΣΙΠΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

7

ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΑΤΑΣΑ

20

ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

8

ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

21

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

9

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

22

ΚΑΡΒΟΥΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

23

ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

11

ΓΑΒΡΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

24

ΣΑΜΑΡΑ ΑΘΗΝΑ

12

ΖΑΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ

25

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΓΙΑΝΝΑ

13

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι σαράντα τρεις (43) υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως επιλαχόντες, και εμφανίζονται στον πίνακα που ακολουθεί:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ


1

ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

ΔΡΟΣΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ

2

ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

26

ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3

ΚΑΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ

27

ΔΟΣΤΗ ΜΑΡΙΑ

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

28

ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

5

ΤΣΙΜΑΡΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ-ΣΟΦΙΑ

29

ΖΗΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

30

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

ΜΠΑΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

31

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

8

ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

32

ΓΚΟΡΟ-ΟΛΓΑ ΟΛΥΜΠΙΑ

9

ΖΩΡΖΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

33

ΜΟΣΧΟΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

10

ΒΟΛΤΕΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

34

ΚΟΥΤΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

11

ΔΟΣΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

35

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

12

ΣΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ

36

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ

13

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΟΒΗ

37

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

14

ΦΡΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

38

ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

15

ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΘΑ

39

ΤΖΙΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

16

ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

40

ΠΑΠΑΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

17

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

41

ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΘΑΛΕΙΑ

18

ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

42

ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

19

ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΑΘΗ

43

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

20

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

44

21

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

45

22

ΝΙΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46

23

ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΛΙΝΑ

47

24

ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

48

Τέλος, οι τέσσερις (04) υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως απορριφθέντες είτε λόγω εκπρόθεσμης υποβολής της αίτησης συμμετοχής τους, είτε μη κάλυψης των απαιτούμενων προϋποθέσεων και κριτηρίων επιλογής, και εμφανίζονται στον πίνακα που ακολουθεί:

3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΡΡΙΦΘΕΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ


1

ΖΙΩΓΑ ΑΘΗΝΑ

3

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΛΒΑ

2

ΜΙΝΚΟΒΑ ΣΙΛΒΙΑ

4

ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ