ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ 2o ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:

“ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΣΕ ΝΗΣΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ” (Δ.02)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ


Για το Θερινό Σχολείο “Ολοκληρωμένος Περιβαλλοντικός Σχεδιασμός σε Νησιωτικό Περιβάλλον” (Δ.02) υπέβαλλαν αίτηση εβδομήντα έξι (76) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι (20), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

11

ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12

ΒAΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

13

ΚΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

4

ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΓΕΡΟΦΩΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

5

ΜΠΟΓΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

15

ΠΑΠΑΛΕΞΙΔΗΣ ΜΕΛΑΝΘΙΟΣ

6

ΜΠΙΝΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ

16

ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ

7

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

17

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

ΖΑΓΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ ΟΛΓΑ

19

ΑΡΜΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

10

ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι πενήντα πέντε (55) υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

29

ΛΟΡΙΛΙΑ ΡΟΞΑΝ-ΣΟΥΖΕΤ

2

ΑΝΤΑΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

30

ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3

ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ - ΝΤΙΕΖ ΆΡΤΕΜΙΣ-ΓΕΩΡΓΙA-ΓΚΊΖΕΛΑ

31

ΖΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

4

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

32

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

33

ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ

6

ΤΣΙΚΟΓΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

34

ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7

ΨΑΛΤΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΜΑΡΚΕΛΛΑ

35

ΦΕΙΔΑΚΗ ΕΛΙΖΑ

8

ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

36

ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9

ΤΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

37

ΠΕΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ

10

ΜΑΛΕΒΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

38

ΔΑΝΕΛΗ ΝΙΚΗ

11

ΕNTMOΝΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

39

ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ

12

ΒΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40

ΤΖΟΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

13

ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΥΒΟΝΗ

41

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

14

ΤΑΡΑΜΠΙΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

42

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15

ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

43

ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ

16

ΣΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

44

ΛΕΙΒΑΡΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

17

ΒΟΥΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

45

ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

18

ΚΙΤΣΟΥ ΖΩΗ

46

ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

19

ΜΠΟΥΡΔΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

47

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

ΔΕΛΗΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

48

ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΝΑ

21

ΖΙΑΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

49

ΖΗΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

22

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

50

ΤΣΙΑΛΚΑΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

23

ΤΣΑΚΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

51

ΚΑΜΠΛΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

24

ΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

52

ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25

ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ

53

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

26

ΜΠΑΛΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ

54

ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

27

ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

55

ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

28

ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΚΤΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ*

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -

* Δικό της αίτημα για ακύρωση

Η σειρά κατάταξης καθορίστηκε με βάση τα παρακάτω κριτήρια:

1. Βασικό πτυχίο (συντελεστής βαρύτητας 20% και σχετικά βάρη ταύτισης με το αντικείμενο του σχολείου)

2. Μεταπτυχιακό (συντελεστής βαρύτητας 25% και σχετικά βάρη ταύτισης με το αντικείμενο του σχολείου)

3. Διδακτορικό (συντελεστής βαρύτητας 35% και σχετικά βάρη ταύτισης με το αντικείμενο του σχολείου)

4. Συναφή επαγγελματική - Εθελοντική εμπειρία - με μέγιστη κλίμακα τα πέντε έτη (συντελεστής βαρύτητας 10%)

5. Αριθμός συμμετοχών σε συναφή συνέδρια - σεμινάρια κατάρτισης (σχετικά βάρη ταύτισης με το αντικείμενο του σχολείου)

6. Αριθμός συναφών δημοσιεύσεων (επιστημονικά περιοδικά, συνέδρια, ημερίδες) - ισχύει κλίμακα μέχρι 5 δημοσιεύσεις ανά κατηγορία (επιστημονικά περιοδικά, συλλογικοί τόμοι, διεθνή συνέδρια, ελληνικά συνέδρια, ημερίδες, αναφορές) και σχετικά βάρη ταύτισης με το αντικείμενο του σχολείου

 

logo_espa_new_2012