ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:

“ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ - ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ” (Δ27)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ


Για το Θερινό Σχολείο “Βιολογικής Αμπελουργίας - Οινολογίας” (Δ27) υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση ογδόντα ένας (81) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

Παπαδόπουλος Βασίλειος

14

Πολυκράτης Αντώνιος

2

Πολλάτος Ευάγγελος

15

Μπάλλας Στέφανος

3

Μπασαλέκου Μαριάνθη

16

Μάντουκας Γεώργιος

4

Αθανασάκης Ζαχαρίας

17

Χυτήρη Μαρία

5

Σολωμού Αλεξάνδρα

18

Καρταλαμάκη Βασιλική

6

Μυλωνάς Βασίλειος

19

Σουλτούκης Ιωάννης

7

Ψωμουλιά Ευαγγελία

20

Ράλλης Ιωάννης

8

Βόλτση Χρυσούλα

21

Φανού Αλεξάνδρα

9

Τσάση Γερασιμία

22

Ψαρουδάκη Ελένη

10

Βούλτεψη Μαργαρίτα

23

Αργυρόπουλος Ευστάθιος

11

Κατσαρού Βάια

24

Σαράφογλου Ελένη

12

Συμεωνίδης Ιωάννης

25

Μαραβέλη Δήμητρα

13

Μπατσάκη Αντιγόνη

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι πενήντα έξι (56)  υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

Λιαποπούλου Αικατερίνη

29

Δελάκα Ελένη

2

Δημάκης Παναγιώτης

30

Μοσχοπούλου Φερενίκη

3

Γαρμπή Αιμιλία

31

Ζαπάντη Εβελίνη

4

Παππά Δήμητρα

32

Λασκαράτου Βιργινία

5

Μητρoγώγος Κωνσταντίνος

33

Αλυσανδράτου Χριστίνα

6

Παπαχρίστου Λαμπρινή

34

Χάλδα Βρησιϊς

7

Λάσκαρης Γεώργιος

35

Μαυροειδή Ουρανία

8

Καρμπόνη Ελένη

36

Τσάμης Στέφανος

9

Δεστούνη Σεβαστή

37

Αντωνάτος Γεράσιμος

10

Τσάση Διαμαντίνα

38

Βελλινιάτη Μαρία

11

Κλαουδάτος Γεράσιμος

39

Λιοσάτου Γεωργία

12

Ταγάρα Αγγελική

40

Στεφανάκης Δημήτρης

13

Ντούνης Χρυσόστομος

41

Μακαριάδου Ευδοξία

14

Μαντέλη Ελισάβετ

42

Χριστακοπούλου Γεωργία

15

Μαγουλά Μαρία

43

Ρήγα Ιωάννα

16

Ταραζή Μαρία

44

Αμίτση Αριστέα

17

Ντονάδος Παναγής

45

Λυσίκατος Χαράλαμπος

18

Γρουμπός Βασίλειος

46

Ρούσσα Χρυσούλα

19

Μανέγας Θωμάς

47

Γαρμπής Διονύσιος

20

Αλεξοπούλου Ευσταθία-Μαρία

48

Κολοκούρης Αριστείδης

21

Μαντά Ευαγγελία

49

Τριανταφύλλου Γιώργος

22

Κουρούκλης Σπύρος

50

Μαστροκωστόπουλος Κων/νος

23

Ζαβογιάννης Παναγιώτης

51

Φλωρού Σοφία

24

Καλογερής Αντώνιος

52

Μπαζίγου Μαργαρίτα

25

Μεσολωράς Γεράσιμος

53

Δούκας  Ιωάννης

26

Δημάκη Αθηνά

54

Νησίδης Παναγιώτης

27

Πεφάνης Ευάγγελος

55

Llodos (Λόντος)  Shemi (Σέμη)

28

Διαμαντάτου Ειρήνη

56

Κουταβάς-Λεοναρδάτος Νικόλαος