ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ 2o ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:

“ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ” (Δ01)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ


Για το Θερινό Σχολείο “Διοίκηση των Μέσων Ενημέρωσης ” (Δ01) υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση πενήντα πέντε (55) υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

Λεβεντογιάννη Αικατερίνη - Ειρήνη

14

Εμμανουηλίδου Μαρία

2

Μιχοπούλου Βασιλική

15

Κανάκη Αναστασία

3

Μανιατάκου Έλενα-Λήδα

16

Λουπατατζής Γεώργιος

4

Χρονοπούλου – Σακκά Αγγελική

17

Γκροσδάνης Γεώργιος

5

Λιάτα Χριστίνα

18

Δερετζή Ελένη

6

Αντωνόπουλος Νίκος

19

Καβουσανάκης Νικόλαος-Αλέξανδρος

7

Ζαχαρία Πηνελόπη

20

Αποστολάτου Γεωργία

8

Ανδρέου Γεωργία

21

Παπαναστασάτου Σπυριδούλα

9

Κιουρεξίδου Ματίνα

22

Αγγελάτου Αγγελική

10

Λελιόπουλος Παναγιώτης

23

Παλιός Θεόδωρος

11

Σοφρά Ρουμπίνα

24

Κλαουδάτος Μηνάς

12

Δούκα Βαρβάρα

25

Νερατζάκης Σταύρος

13

Καραγεώργου Νίκη

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι εικοσιοκτώ (28) υποψήφιοι, οι οποίοι κρίθηκαν ως επιλαχόντες, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

Τσακίρης Κωνσταντίνος

16

Μαγγιώρος Νεκτάριος

2

Τσίπης Δημήτριος

17

Φραγκιάς Σπυρίδων

3

Σολδάτου Ιωάννα-Αγαθή

18

Καπετάνιος Βασίλης

4

Δοντάκη Βασιλική

19

Αντωνίου-Χατζηπέτρου Χριστίνα

5

Λούκου Σοφία

20

Μαντζαβινάτου Μαρίνα

6

Αραβαντινού-Λιανού Μαριάνθη

21

Κολαΐτης Νικόλαος

7

Βεντούρη Ευσαϊα

22

Αρβανίτη Μαρία

8

Γεωργιουδάκη Γεωργία

23

Αρβανίτη Παναγιώτα

9

Καλαϊτζάκη Άννα-Μαρία

24

Κραβαρίτης Νικόλαος

10

Κουμαριώτη Κυριακή

25

Ροδάκης Αλκιβιάδης

11

Κόκκινος Δημήτρης

26

Μαντέλη Ελισάβετ

12

Μπογράκος Γρηγόριος

27

Ταραζή Μαρία

13

Ποταμιάνου Αλεξάνδρα

28

Αντωνάτος Γεράσιμος

14

Παναγιωτάτου Γεωργία-Ηλέκτρα

15

Μάγκλαρη Φιλίππα

3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΚΤΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ*

α/α

Ονομ/μο

α/α

Ονομ/μο

1

Κακούρης Ματθαίος

2

Κωνσταντάτου Ελένη

*Συμμετείχαν ως επιμορφούμενοι στο 1ο Θερινό Σχολείο στη Διοίκηση των Μέσων Ενημέρωσης (Αργοστόλι, 20/8 – 2/9/2011)