ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ :

Οι Τεχνολογίες Πληροφορικής και Επικοινωνιών στην Ανάδειξη, Προβολή και Διαχείριση Φυσικών και Πολιτιστικών Πόρων για την Τουριστική Ανάπτυξη”

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ (ΤΕΙ) ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ


Για το Θερινό Σχολείο “Οι Τεχνολογίες Πληροφορικής και Επικοινωνιών στην Ανάδειξη, Προβολή και Διαχείριση Φυσικών και Πολιτιστικών Πόρων για την Τουριστική Ανάπτυξη” υπέβαλλαν εμπρόθεσμη αίτηση 76 υποψήφιοι, από τους οποίους επιλέχθηκαν είκοσι πέντε (25), σύμφωνα με τα οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

1. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

1

Ψαρρού Μαρία

14

Καμπίτσης Παναγιώτης

2

Κιουρεξίδου Ματίνα

15

Προμπονάς Ευάγγελος

3

Χριστοφόρου Διονυσία

16

Λαζαρίδου Αικατερίνη

4

Πολίτης Χάρης

17

Τόλα Αναστασία - Αγγελική

5

Ανδρέου Γεωργία

18

Παρασκευά Μαγδαληνή

6

Αντωνόπουλος Νίκος

19

Γερμενής Διονύσης

7

Μανιατάκου Έλενα Λήδα

20

Παπαδάτου Αθηνά

8

Ιωάννου Παναγιώτης

21

Διαμαντή Βασιλική

9

Μπισαράκη Αντιγόνη

22

Τρούσσας Χρήστος

10

Φορτώση Μαρία

23

Κροτοπούλου Αικατερίνη

11

Στογιάννου Ελένη

24

Πέττας Λάμπρος-Ελευθέριος

12

Πλούτογλου Χριστίνα

25

Μαυροπούλου Ζωή

13

Γιατρά Πηγή

Από τις εμπρόθεσμες αιτήσεις, οι 50 υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως επιλαχόντες, είναι:

2. ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

26

Πέτση Αναστασία

51

Καρασαρλίδου Ευθυμία

27

Παπαμόσχου Αικατερίνη

52

Σαββίδου Μαρία

28

Σερδενέ Γεωργία

53

Πολιτοπούλου Χριστίνα

29

Πομόνης Δημήτριος

54

Καλλιγκάτσης Ιωάννης

30

Βαβουλιώτη Μαρία

55

Πυλαρινού Κυριακή

31

Ζιάκας Κωνσταντίνος

56

Μαυρογιάννης Δημήτρης

32

Μανετζή Θεοδώρα

57

Παπαστάθη Ευσταθία

33

Παπαπέτρου Αθανάσιος

58

Παπαστάθη Κασσάνδρα

34

Γάκη Γεωργία

59

Παπαχρίστου Λαμπρινή

35

Τζιώρτζη Αριστέα

60

Παπαδάτου Χαραλαμπία

36

Δοντάκη Βασιλική

61

Ψαριανός Ερμόλαος

37

Φωτόπουλος Ιωάννης

62

Αβραντινής Άγγελος

38

Μπισαράκης Αλέξανδρος

63

Παπαδάτος Αριστείδης

39

Γιαννόπουλος Ιωάννης

64

Λιαποπούλου Αικατερίνη

40

Καλογερίας Άγγελος

65

Βερτζάγιας Ιωάννης

41

Λαμπίρη Διονυσία

66

Φωτόπουλος Ιωάννης

42

Τσιντζελή Ευαγγελία

67

Κουτουλογένη Κωνσταντίνα

43

Καρναβά Γεωργία

68

Μπακαλόγλου Σοφία

44

Κουτσικου Μαρία

69

Παλιός Θεόδωρος

45

Αθηναίου Χρυσοβαλλάντη

70

Καραμπέτσου Δήμητρα

46

Ζαφείρη Ειρήνη Αγαθονίκη

71

Τσιμάρας Γεώργιος

47

Λελιόπουλος Παναγιώτης

72

Παπαμόσχου Κωνσταντίνα

48

Κουρή Ανθή

73

Γιαννόπουλος Παναγιώτης

49

Κωστελίδου Αθηνά

74

Μυλωνά Άννα

50

Οικονόμου Αλεξάνδρα

75

Πάστρα Παρασκευή

Τέλος, οι δύο υποψήφιοι, οι οποίοι δεν επιλέχθηκαν και κρίθηκαν ως απορριφθέντες είτε λόγω εκπρόθεσμης υποβολής της αίτησης συμμετοχής τους, είτε μη κάλυψης των απαιτούμενων προϋποθέσεων και κριτηρίων επιλογής, εμφανίζονται στον πίνακα που ακολουθεί:

3. ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΡΡΙΦΘΕΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

76

Κρίγκα Δήμητρα

77

Κολιομάρου Μαριάνθη